1. Wymagamy ustawienia PPOR jako aktywnej ekipy. (W trakcie akcji gdy klikacie "zaproś członków ekipy" zapraszani są tylko Ci z ustawionej na aktywną, więc dobrze aby było w niej bardzo dużo aktywnych graczy czyli nas z PPOR)
2. Jeśli macie powyżej 16 lat prosimy o aktywne korzystanie z teamspeaka: powerplaying.s-v.pl (komunikacja głosowa podczas napadu czy też listy gier bardzo ułatwia wykonywanie wszystkich zadań)
3. Cheaterzy nie są u nas mile widzianymi gośćmi. Jeśli już musicie bawić się w mody, proponujemy zabawę w single playerze lub na sesjach prywatnych, bez przeszkadzania innym osobom w grze i niszczenia współzawodnictwa.
4. Zabijanie innych członków ekipy PPOR na sesjach publicznych grozi BAN-em z ekipy. Mamy siebie wspierać a nie sobie przeszkadzać. (Oczywiście nikt tu nie mówi o zabawie w gronie znajomych, tutaj panuje zasada "róbta co chceta" jednak gdy zabijesz bez powodu członka ekipy, którego nie znasz lub zniszczysz mu np. ładunek licz się z BAN-em)
5. Jeśli jesteś bardzo aktywnym graczem, wypełniasz wszystkie punkty regulaminu i chciałbyś wspomóc proces rekrutacji, zapytaj Bartolomeo.PL o możliwości awansu w hierarchii ekipy.Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl